Közúti szállítmányozási értékesítési manager

Állásajánlat

Transemex
Elvárások:
Legalább 5 éves B2B szolgáltatási értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat Tárgyalóképes angol nyelvtudás Jó kommunikációs készség, magabiztos határozott fellépés Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek Marketin prezentációs programok ismerete Ügyfélközpontúság, kiemelkedő, meggyőző tárgyalási készség, kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség Önálló munkavégzés, dinamikus, céltudatos, határozott egyéniség Felelősséget vállaló jellem, proaktív csapatszellem Felsőfokú szakirányú végzettség
Feladatok:
Cégünk szolgáltatásaihoz meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, kapcsolatok ápolása, fejlesztése Cégünk szolgáltatásaihoz új potenciális ügyfelek felkutatása, az ügyfélkör bővítése Cégünk szolgáltatásainak marketing és social média prezentációk készítése Tenderek nyomon követése, kidolgozása, tendereken való részvétel, ajánlatok készítése Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása Közúti fuvarozási piaci ismeretek alapján a piaci tenderek folyamatos figyelése Társosztályokkal való (flotta, operáció, vám, logisztika) együttműködés Vezetőség felé heti, havi jelentések készítése
Előny:
További nyelv ismerete Logisztikai-, szállítmányozási-, közúti fuvarozási szektorban szerzett tapasztalat 5 év felett
Amit kínálunk:
Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet Vállalati autó, telefon
Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel, e-mail: karrier@transemex.hu