Nemzetközi közúti szállítmányozó / fuvarszervező

Állásajánlat

Transemex

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 éves releváns, közúti szállítmányozásban megszerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
  • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Képes nagy terhelés mellett precízen és megbízhatóan végezni a munkáját

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti, import és export, komplett-, rész-, és gyűjtőfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Szállítmányozási feladatok teljes körű adminisztrációja
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Jelenlegi üzleti partnerek és alvállalkozók bővítése
Előny:
További nyelv ismereteLogisztikai-, szállítmányozási-, közúti fuvarozási szektorban szerzett tapasztalat 3-5 év felett
Amit kínálunk:
Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnélKihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokFolyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Fényképes jelentkezéseket, fizetési igény megjelölésével a karrier@transemex.hu

e-mail címre várjuk.