Raktári ügyintéző / vámügyintéző

Állásajánlat

Cargo Gate

Cégünk, a Cargo Gate Kft. 2010 óta dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás. Szolgáltatásaink széles palettán mozognak. Feladataink közé tartozik többek között export, import légi áruk kezelése, átvétele, tárolása, rakodása. Ügyfeleink között tudhatjuk a legnagyobb nemzetközi szállítmányozó cégeket.

Pályakezdő munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítmányokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal, társirodákkal, hatóságokkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Szállítmányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása
  • A kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése
  • Export /import vámkezelések
  • Vámhivatalok felé jelentések készítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Vámügyintézői végzettség (nem szükséges szakmai tapasztalat)
  • Magabiztos, középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatás
  • Igény szerint vállalható plusz munka
  • 13. havi bér
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség folyamatosan fejlődő magyar cégnél

Munkavégzés helye:

Vecsés, Budapestről tömegközlekedéssel könnyen elérhető telephely.

Önéletrajzokat emailben az attila.balogh@cargo-gate.com  címre várjuk.