Szenior Vámszakértő

Állásajánlat

Trans Sped

Milyen feladatok várnak rád?

  • kapcsolattartás a társosztályokkal, vámhatósággal
  • a kollégák szakmai támogatása minden telephelyen, munkájuk segítése
  • tenderek kidolgozásában való aktív részvétel
  • kapcsolattartás ügyfelekkel akár angol nyelven is, Magyarország teljes területén
  • a területi folyamatok felülvizsgálata és optimalizálása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • legalább tárgyalóképes az angol nyelvtudásod
  • tenderek kidolgozásában aktívan vettél már részt
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • kiváló a kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készséged
  • rugalmas, terhelhető, önállóan dolgozni tudó személyiséged van

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások és bónusz
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • távmunka (Home Office) lehetőség
  • jó hangulatú, dinamikusan fejlődő munkahely
  • védőháló Prémium Egészségpénztár
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas, de előnyben Budapest, Tata vagy Debrecen