Vámügyintéző

Állásajánlat

Transemex

A Transemex Kft. 1989 óta stabilan és sikeresen működő, dinamikusan fejlődő nemzetközi közúti fuvarozó, szállítmányozó és logisztikai vállalat új munkatársat keres

Dunaharaszti logisztikai központi irodába, az alábbi pozícióra:

Vámügyintéző Munkakörbe

Elvárások:

  • Vámügyintéző/Vámkezelő képesítés
  • Min. 2 éves  releváns gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • (word, excel ismerete);
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány gyakorlattal

Feladatok:

  • A vállalat forgalmában érkező és induló közúti gyűjtő – és komplett szállítmányok érkeztetése, indítása
  • Vámáru értesítések kiküldése, fogadása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vámhivatali személyes ügyintézés
  • Export, import vámkezelések normál eljárásban
  • NCTS indítások helyi egyszerűsített eljárásban
  • Együttműködés az érintett társosztályokkal
  • Dokumentumok archiválása
  • Módosítások beadása, kapcsolattartás a hatósággal

Előny:

  • RÉGENS vámprogram ismerete
  • Gyűjtőforgalomban való tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Fényképes jelentkezéseket, fizetési igény megjelölésével a zsuzsanna.szakacsi@transemex.hu

e-mail címre várjuk.